LV RU EN NO SE FI DE FR  

ALUKON ir ražošanas kompānija, kas ir daļa no APS Holding rāžošanas grupas. APS Holding vēsture ir no 1994 gada.ALUKON - 25. GADU PIEREDZE STIKLOTO KONSTRUKCIJU IZGATAVOŠANĀ UN UZSTADĪŠANĀ.

Uzņēmuma darbības laikā ALUKON ir kļuvusi par ievērojamu ražošanas kompleksu, kura darbība attīstās sekojošos virzienos:

•    Fasādes konstrukciju projektēšana, ražošana un montāža
•    Alumīnija, koka- alumīnija, tērauda un PVC logu un durvju ražošana
•    Arhitektūras stikla konstrukcijas uzstadīšana

Alukon sadarbojas ar vairākām pazīstamām un pasaulē atzītām materiālu ražošanas kompānijām: SCHÜCO, SAPA, PILKINGTON, AGC, GUARDIAN, SAINT-GOBAIN, ROTO, CLIMA. 

Alukon piedāvā saviem klientiem visu pakalpojumu spektru- sākot no projektēšanas un labākā risinājuma varianta rekomendācijas un beidzot ar konstrukciju montāžu objektā. Šāda pieeja garantē augstu kvalitāti, precīzu pasūtījumu izpildes laika ievērošanu, kā arī pēcgarantijas apkalpošanu.

Alukon strādā augstas klases speciālisti, kuri var realizēt jebkuras sarežģītības pakāpes pasūtījumus. Visi mūsu darbinieki regulāri papildina savas zināšanas dažādos semināros gan Latvijā, gan ārzemēs. Mēs cenšamies maksimāli īstenot visas klientu vēlmes un priecājamies, ka viņi ir gandarīti par mūsu paveikto darbu.

Projekti

Avalon Hotel, Rīga, Kalēju 70 Fasāžu un logu sistēmas Schuco


Nordea Bankas, ofisa ēka, Rīga Fasāžu un logu sistēmas Schuco


Ģertrūdes Centrs, biroju ēka Izstrādāts dizains. Fasāžu un logu sistēmas Schuco


Daudzdzivokļu māja, Jūrmala Fasāžu un logu sistēmas Schuco